Aktuaalne Evolutsioon

Terviklik pilguheit kultuuri ja poliitikasse

Löö kampa

Kui Aktuaalse Evolutsiooni visioon ja ideed pakuvad Sulle huvi ja on soov ka ise evolutsioonile kaasa aidata, siis anna endast julgelt märku aadressil portaal(at)aktuaalneevolutsioon.ee.

 

1-kamp - Copy

Kuidas täpsemalt kaasa lüüa?

Kas Sulle meeldib kirjutada? Või kas sa sooviksid proovida kirjutada endale südamelähedasel teemal läbi uudse ja värske evolutsioonilise vaatenurga? Kui jah, siis oodatud on kõik kaastööd just neil teemadel, mis Sulle isiklikult huvi pakuvad. Ainsateks tingimusteks on, et artikkel sisaldaks vähemalt kahte peamist integraalteooria elementi — veerandid ja astmed — ning ei oleks pikem kui 1000 sõna. Kuna eesti keeles on integraalteooria ja evolutsioonilised ideed veel tundmatud, siis iga evolutsiooniline teemakäsitlus on kulda väärt, uuenduslikult revolutsiooniline ja aitab Eesti arengule kaasa. Samuti võib soovi korral lisada tekstile helisalvestuse.

Veel on oodatud kampa lööma kõik need, kes tunnevad ja näevad, et saavad meile kuidagi teistmoodi abiks olla. Näiteks portaali arendamisel, tekstide toimetamisel, visuaal- ja helipildi parendamisel jne. Aktuaalse Evolutsiooni portaal või liikumine on alati avatud uutele ja põnevatele ideedele. Me oleme valmis arenema ja laienema. Kui Sul on häid ideid ja soovid neid koos ellu viia, siis võta meiega ühendust aadressil portaal(at)aktuaalneevolutsioon.ee.

Kes jõu ja nõuga ei saa kaasa lüüa, siis see võib Aktuaalse Evolutsiooni tegevust toetada alati rahaliselt. Kuna hetkel meil veel ise ära majandavat ärimudelit ei ole loodud, siis toimib Aktuaalne Evolutsioon vabatahtlike abiga ja isiklikel kuludel. Otsesed kulud on näiteks portaali virtuaalserveri ja domeeni rent ning inimtöö ajakulu. Kõik annetused on rohkem kui teretulnud. Konto number:….(milline konto? peaks olema nt MTÜ Aktuaalne Evolutsiooni konto, siis on teada, et kõik mis sinna läheb, saab ka selle otstarbeks kasutatud).